شرکت‌های تابعه

آگاهان آینده پارس

شرکت آگاهان آیندۀ پارس؛ نخستین شرکت زیرمجموعۀ گروه بین‏المللی آگاهان؛ در سال ۱۳۷۵ بنیان گذاری شد. این شرکت از آن زمان در زمینه مکمل های دارویی، دارو، ملزومات و تجهیزات پزشکی فعالیت داشته و همواره یکی از پیشتازان در زمینه واردات و هم اکنون تولید انواع مختلف و منحصر به فرد مکمل های دارویی بوده و می باشد.سایر شرکت‏های ‏تابعۀ گروه بین‏المللی آگاهان، پس از آن تاسیس و سازماندهی شدند، و هم اکنون گروه بین المللی آگاهان با ۱۳ شرکت تابعه و ۱۶ شرکت بین المللی همکار، جهت تامین همه جانبه سلامت جسمی،  فکری و روحی افراد در ایران و خاورمیانه به فعالیت می پردازد.

اکسیرطب آپادانا

این شرکت فعالیت خود را از سال ۱۳۹۰ در زمینه واردات اقلام آرایشی٬ بهداشتی٬ غذایی و مکمل های غذایی و بطور تخصصی محصولات مراقبت از پوست آغاز نموده و تاکنون موفق به اخذ نمایندگی انحصاری برندهای مطرح فرانسه همچون ژان داوز ٬ ویل و درموبیو . برند مولتی برندز انگلستان ٬ اکو کشور استرالیا و برند زیدوف بلژیک شده است.

دانامد پارس

این شرکت یکی از تنها پنج مجری طرح برچسب اصالت کالا و کاملا مورد تائید وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی میباشد. اجرای طرح برچسب اصالت و نتیجتا کمک به افراد جامعه جهت حصول اطمینان از اصالت کالای مصرفی خود و همچنین شناسایی و اجتناب از مصرف کالاهای قاچاق و تقلبی همواره از افتخارات این شرکت محسوب گردیده است. بنابراین در راستای اجرای بهینه این طرح، شرکت دانامد پارس با بهره گیری از نیروی کار فعال و کارامد و همچنین امکانات نوین، سطح کیفی و سرعت ارائه خدمات خود را به شدت بالا برده است و بدین وسیله رقابت را برای رقیبان خود مشکل نموده است.

ویتا آدالار

در راستای تحقق اهداف و چشم انداز ده ساله هلدینگ آگاهان در گسترش فعالیت خود در کشور های همجوار، شرکت ویتا آدالار در سال ۱۳۹۱ در ترکیه تاسیس گردید. این شرکت به عنوان نماینده هلدینگ آگاهان به فروش محصولات هلدینگ در ترکیه می پردازد.

آگاهان آریا

در راستای تحقق اهداف و چشم انداز ده ساله هلدینگ آگاهان در گسترش فعالیت خود در سرتاسر خاورمیانه، شرکت آگاهان آریا در سال ۱۳۸۸ در افغانستان تاسیس گردید. این شرکت به عنوان نماینده هلدینگ آگاهان به فروش محصولات هلدینگ در افغانستان می پردازد.

آگاهان بهداشت کار

شرکت آگاهان بهداشت کار در سال ۹۰ فعالیت خود را در زمینه شیر خشک صنعتی و شیر خشک اطفال آغاز نمود. از آنجایی که کار در زمینه شیر خشک از حساسیت خاصی برخوردار می باشد، این شرکت قبل از اقدام به واردات و یا وارد شدن به مراحل عملی، یکسال تمام با بهره گیری از متخصصان دلسوز و متعهد به تحقیقات بر روی گزینه های مختلف و جوانب متفاوت این صنعت پرداخته است. هم اکنون با دستی پر و وجدانی آسوده به فعالیت می پردازد.

آگاهان طب گستر

شرکت آگاهان طب گستر در سال ۱۳۸۶ در زمینه توزیع و پخش دستگاه های توان بخشی مردان فعالیت خود را آغاز نمود. میتوان این شرکت را یکی از پیشگامان در توزیع کاملا مجاز و قانونی دستگاه های توان بخشی مردان دانست. تمرکز و هدف اصلی شرکت ارائه مطمئن ترین و موثر ترین دستگاه ها و کمک به افراد در اجتناب از استفاده ی دستگاه های تقلبی با اثرات مضر و حتی خطرناک آنها می باشد. روهای طبیعی تغییر نام یافت.

آگاهان سلامت اندیش

موسسه آموزش و تولید دی وی دی های سلامتی مدیکا موسسه آگاهان سلامت اندیش در سال ۱۳۸۹ با هدف ارائه بهترین، آموزنده ترین و در عین حال کم هزینه ترین و قابل دسترس ترین آموزش ها در زمینه های مختلف پزشکی و مشاوره روابط خانوادگی و زناشویی تاسیس گردید. مطالب ارائه شده در دی وی دی های آموزشی این شرکت تماما حاصل اراائه پاسخ به سوالات آحاد جامعه در زمینه خاص پزشکی مورد بحث در هر دی وی دی توسط برجسته ترین متخصصان آن زمینه می باشند. که این سوالات خود از طریق تحقیقات میدانی گسترده در جامعه و جمع آوری و تحلیل هزاران سوال مطرح شده توسط مردم استخراج شده اند. کارشناسان و همکاران این شرکت همچنین با مطالعه مستمر وحضور فعال درسمینارها، کنگره ها و نمایشگاه‌های علمی، و همچنین شرکت مستمر در جلسات آموزشی و یا مشاوره ای اساتید و پزشکان متخصص، در بروز رسانی اطلاعات علمی خود به عنوان بخشی از پیکره یک موسسه آموزشی خود را مسئول می دانند. تا کنون نه سری از دی وی دی های آموزشی این مجموعه تهیه شده اند که چهار تا از آنها در حال حاظر در بازار پخش گردیده اند:

  1. روابط زناشویی
  2. چاقی
  3. پیشگیری از اعتیاد
  4. درمان اعتیاد

آگاهان کیش فارما

شرکت آگاهان کیش فارما در سال ۱۳۹۰ در راستای تحقق هرچه بیشتر هدف هولدینگ آگاهان در گسترش فعالیتش به سرتاسر ایران و ایجاد دسترسی تمامی هموطنان ایرانی به مکمل و تجهیزات پزشکی مرغوب شرکت‌های معتبر جهان، در جزیره کیش تاسیس گردید. این اهم در کنار مزیت های اقتصادی متفاوت آن منطقه شرایط بسیار مناسبی را جهت توسعه هرچه بیشتر این شرکت فراهم نموده است. بگونه ای که با وجود گذشت تنها ۲ سال از فعالیتش، این شرکت موفقیت بسزایی در زمینه های متفاوت کسب نموده و هم اکنون در حال گسترش فعالیت خود به سمت دارو وسایر محصولات پزشکی و بهداشتی می باشد.

آگاه اسانس پارس

شرکت آگاه اسانس پارس در سال ۱۳۹۰ فعالیت خود را در زمینه عصاره، اسانس و داروهای گیاهی آغاز نمود. از آنجایی که در داروهای گیاهی بسته به فرمولاسیون و نحوه ترکیب آنها و همچنین درصد خلوص مواد موثره اشان اثرگزاری های متفاوتی دارند، این شرکت تمرکز خود را بر روی دارو ها و مکمل های گیاهی قرار داده است که با بهره گیری از عصاره های با درجه خلوص بالا و ترکیبات فوق العاده از اثر گذاری بالایی برخوردار هستند.

سلامت اندیشان آرامش

شرکت سلامت اندیشان آرامش در سال ۱۳۸۸ با هدف ایجاد امکان استفاده از طب جایگزین برای ایرانیان با شعار «هر ایرانی حق انتخاب بین روشهای متفاوت درمانی درکسب و حفظ سلامتی خود را دارد» تاسیس گردید. با توجه به زمینه کاری جدید و نوآورانه این شرکت، مدیران آن همیشه از بین خلاق ترین افراد با دید و منش به روز انتخاب گردیده اند. از جمله محصولات این شرکت می توان به پد های پای سم زدای کنریکو، با ۱۶ اثر گزاری مختلف بر جنبه های مختلف سلامتی انسان اشاره کرد.

کلیه حقوق و اسناد این سایت متعلق به گروه بین المللی آگاهان آینده پارس می باشد٬
و هرگونه برداشت از روی محتوای این سایت تنها با ذکر منبع بلامانع می باشد.