چهارمین کنگره ملی گیاهان دارویی برگزار می‌شود - گروه بین‌المللی آگاهان
اخبار و مقالات

چهارمین کنگره ملی گیاهان دارویی برگزار می‌شود

n00110807-b

پیمان صالحی، دبیر علمی چهارمین کنگره ملی گیاهان گفت: این کنگره با هدف ارائه آخرین دستاوردهای علمی و تجاری در حوزه گیاهان دارویی، داروهای گیاهی و فراورده‌های وابسته و توسط شبکه ملی پژوهش و فناوری گیاهان دارویی و با همکاری سازمانها و موسسات مرتبط برگزار می‌شود.
وی محورهای مورد بحث در این کنگره را شامل: علوم پایه، کشاورزی و منابع طبیعی، داروسازی، پزشکی، دامپزشکی و همچنین صنعت و اقتصاد عنوان کرد و افزود: گروه‌های شرکت کننده در این کنگره حوزه‌های علمی شامل دانشگاه‌ها، مراکز پژوهشی و بخش‌های تولیدی و همچنین بخش‌های بازرگانی و صادرات خواهند بود.
صالحی عنوان کرد: حدود ۲۰۰۰ مقاله به دبیرخانه کنگره واصل شد که از میان مقالات رسیده ۱۲۰۰مقاله پذیرفته شد که حدود ۵۰ مقاله به صورت سخنرانی و بقیه به صورت پوستر ارائه خواهند شد و بیش از ۳۰ شرکت تولید کننده و صادر کننده در نمایشگاه جانبی این کنگره حضور خواهند داشت تا توانمندی‌هایشان را در این نمایشگاه در معرض بازدید شرکت کنندگان قرار دهند.
دبیر علمی چهارمین کنگره ملی گیاهان دارویی گفت: علاقه مندان به شرکت در این کنگره می‌توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر به سایت www.ncmp2015.com مراجعه کنند.
چهارمین کنگره ملی گیاهان دارویی از ۲۲ تا ۲۳ اردیبهشت در مرکز همایشهای رازی برگزار می شود.

مطلب قبلی

food نسرین امیدوار با بیان توضیحاتی در رابطه با رفتار تولید کنندگان،‌توزیع کنندگان و مصرف کنندگان مواد غذایی به مناسبت هفته سلامت که با نام «ایمنی مواد غذایی از مزرعه تا بشقاب» نام‌گذاری شده است پرداخت. این متخصص تغذیه ادامه داد: امنیت غذا به معنی دسترسی به غذای کافی است و سلامت آن موضوع دیگری است به طوری که اگر غذا وجود داشته باشد اما سبب بیماری انسان‌ها شود خاصیتی برای انسان نخواهد داشت. وی تاکید کرد: پس برای ما همان قدر که …

مطلب بعدی

ear سعید ملایری شنوایی شناس در گفت‌وگو با خبرنگار بهداشت و درمان فارس، اظهار کرد: رابطی بین گوش میانی و انتهای حلق وجود دارد که شیپور اوستاش نامیده می‌شود که وظیفه تهویه هوای گوش میانی را بر عهده دارد و کودکانی که دچار بیماری لوزه هستند ممکن است راه شیپور اوستاش آنان بسته شود. وی تصریح کرد: این اتفاق سبب می‌شود تا آب میان بافتی در گوش میانی جمع شود و مایعی پشت پرده گوش تجمع کند که در این صورت ابتدا …
کلیه حقوق و اسناد این سایت متعلق به گروه بین المللی آگاهان آینده پارس می باشد٬
و هرگونه برداشت از روی محتوای این سایت تنها با ذکر منبع بلامانع می باشد.