حذف چربی‌های زائد بدن به قیمت مرگ - گروه بین‌المللی آگاهان
اخبار و مقالات

حذف چربی‌های زائد بدن به قیمت مرگ

charbi

ساکشن،‌ لیپوساکشن و . . . هیچکدام برای کاهش وزن نیستند بلکه برای کاهش سایز بدن کاربرد دارند و می‌توانند علاوه بر برگشت پذیر بودن خطراتی را نیز ایجاد کنند.

باور ادعاهای دورغین درباره حذف چربی‌های زائد بدن عوارض خطرناک حتی مرگ را می‌تواند در پی داشته باشد.

دکتر مسعود اسماعیلی فوق تخصص جراحی پلاستیک گفت: این تصور که می‌توان از طریق روش‌هایی دستگاهی را وارد بدن کرد و چربی‌های زائد را بدون هیچ عارضه‌ای از بین برد خیال واهی بیش نیست چرا که این روش‌ها از خطرناک‌ترین عمل‌های جراحی است و در صورتی که زیر نظر متخصصان مجرب انجام نشود عوارض بسیار جدی مانند آمبولی و خونریزی شدید و در نهایت مرگ را به همراه خواهد داشت.

وی افزود: در واقع باید گفته شود که ساکشن،‌ لیپوساکشن و . . . هیچکدام برای کاهش وزن نیستند بلکه برای کاهش سایز بدن کاربرد دارند و می‌توانند علاوه بر برگشت پذیر بودن خطراتی را نیز ایجاد کنند.

این متخصص جراحی پلاستیک خاطر نشان کرد: عوارض ساکشن زیاد است و بیشترین و خطرناکترین عارضه‌ها در صورت عدم انتخاب مناسب بیمار و انجام عمل به دست افراد غیر متخصص رخ می‌دهد از جمله قرینه شدن و ایجاد پستی و بلندی در اندام‌ها، شل شدن پوست، نیاز به دوره نقاهت طولانی در نتیجه عقب ماندن از امور زندگی و فعالیت‌های اجتماعی و همچنین عفونت‌های شدید و خونریزی داخلی و آمبولی که گاها به فوت بیمار منجر می‌شود را می‌توان نام برد.

برچسب ها:

مطلب قبلی

aloo نتایج یک پژوهش جدید نشان داده است که داشتن رژیم غذایی سرشار از آلو خشک می تواند باعث کاهش احتمال ابتلا به سرطان کولون شود. آلو خشک یک میوه ی خشک بسیار خوشمزه است که طعم خوبی به انواع غذاها و خورش ها می دهد. این میوه ی خشک سرشار از فیبر و ویتامین های مورد نیاز بدن است. اخیراً نتایج یک پژوهش آمریکایی که در کنفرانس بیولوژی ارائه شده است نشان می دهد داشتن یک رژیم غذایی حاوی آلو خشک باعث …

مطلب بعدی

Depression هم زنان و هم مردان از افسردگی و اضطراب آسیب می بینند، اما علائم مشکلات جنسی در مردان و زنان تفاوت های اساسی دارد. افسردگی و مشکلات جنسی افسردگی از آن دست اختلالات روان است که فعالیت های جسمی را تحت تاثیر قرار می دهد. افسردگی ممکن است تا جایی پیش برود که شخص مبتلا به آن هیچ فعالیتی را خوشایند نداند و حتی از فعالیت های معمول روزانه نیز خیلی زود خسته شود. معمولا افراد افسرده دچار اختلال خواب می شوند. …
کلیه حقوق و اسناد این سایت متعلق به گروه بین المللی آگاهان آینده پارس می باشد٬
و هرگونه برداشت از روی محتوای این سایت تنها با ذکر منبع بلامانع می باشد.