اخبار و مقالات

تاثیرات آلودگی هوا بر بدن انسان

aloudegi

یک متخصص طب سنتی با اشاره به اینکه بدن برای سوخت و ساز به هوا نیاز دارد, گفت: آلودگی هوا یا وجود عوامل مخرب در هوا، سلول‌های بدن را به سمت خفگی سوق می‌دهد و عامل مرگ سلولی و پیری زودرس است.

به گزارش تسنیم، حمیدالله افراسیابیان متخصص طب سنتی اظهار کرد: انسان‌ها با هم تفاوت‌هایی دارند که خیلی قابل توجه هستند.

به گفته وی شناختن طبیعت بدن به افراد کمک می‌کند تا بتوانند با بیماری‌ها, مشکلات خودشان راحت‌تر کنار بیایند همچنین در حفظ سلامتی افراد بسیار موثر است.

این متخصص طب سنتی افزود: اگر دقت کرده باشید, خانواده چند فرزند دارند هر کدام با وجود اینکه سر یک سفره غذا مصرف می‌کنند ولی از نظر اخلاقی بسیار با یکدیگر متفاوت هستند یکی درون گراست و دیگری برون گرا.

افراسیابیان ادامه داد: چرا برخی افراد سریع لاغر می‌شوند و برخی دیگر در مقابل کاهش وزن بدنشان به شدت واکنش نشان می‌دهد, حتی برخی افراد به سرعت چاق می‌شوند و مقاوتی در برابر کاهش وزن نشان می‌هند.

وی گفت: برخی افراد با مصرف یک قرص مسکن دردش بهتر می‌شود ولی برخی دیگر چند عدد قرص دردشان را بهتر نمی‌کند.

این متخصص طب سنتی ادامه داد: امروزه بحث سبک زندگی یا شیوه زندگی به طور جدی در تمام کشورها و تمامی جوامع مطرح است.

افراسیابیان بیان داشت: چرا امروزه زندگی‌ها با مشکلات زیادی همراه است چرا افراد در سنین میانسالی دچار بیماری‌هایی مانند آلزایمر یا دردهای مفاصل و …. می‌شوند. طب سنتی قادر به پاسخ گویی تمام این سوالات است.

امروزه سبک زندگی در تمام جوامع سرلوحه مباحث بهداشتی و پزشکی قرار دارد

وی بیان کرد: امروزه سبک زندگی در تمام جوامع سرلوحه مباحث بهداشتی و پزشکی قرار دارد. طب علمی است که سلامت را نگه دارد و چون سلامت را از دست برود, سلامت را به آنان باز می‌گرداند. طب سنتی عامل حفظ سلامت است.

این متخصص طب سنتی خاطرنشان کرد: آب و هوا هوایی که ما تنفس می‌کنیم در سوخت و ساز سلول‌ها بسیار تاثیر گذار است و در فعل و انفعالات بدن بسیار موثر است. آلودگی هوا یا وجود عوامل مخرب در هوا سلول‌های بدن را به نوعی خفگی سوق می‌دهد و عامل مرگ سلولی و پیری زودرس است.

مطلب قبلی

body-builder پروتئین برای پرورش عضلات لازم است. پروتئین در مرغ، ماهی، تخم مرغ، شیر، لبنیات، سبزیجات و آجیل وجود دارد. بیشتر متخصصان ورزشی توصیه می‌کنند که هر روز به ازای هر کیلو از وزن بدن 2 گرم پروتئین مصرف کنید. افرادی که پرورش اندام را آغاز کرده‌اند باید به نحوه ورزش کردن و تغذیه خود توجه کنند تا نتیجه مطلوب را بگیرند. اگر به تازگی پرورش اندام را آغاز کرده‌اید و می‌خواهید تناسب اندام بهتری داشته باشید باید نکات خاصی را در نظر …

مطلب بعدی

negotiate تاثیری که همان اول بر طرف می گذارید تا آخر عمر یادش می ماند. در حالت اغراق آمیزش این است که این برخورد اول تعیین کننده نوع و ادامه یا عدم ادامه و شکل گیری رابطه خواهد بود. به هر حال این واقعیتی است که ذهن در طول برخورد اول، مدام مشغول ارزیابی و بررسی طرف برای تصمیم گیری درباره ادامه ارتباط است. بنابراین خواه در زندگی اجتماعی و خواه در محیط کار، مهم است بدانید چگونه در اولین برخورد تاثیر …
کلیه حقوق و اسناد این سایت متعلق به گروه بین المللی آگاهان آینده پارس می باشد٬
و هرگونه برداشت از روی محتوای این سایت تنها با ذکر منبع بلامانع می باشد.